İLETİŞİM

 
 

Kullanıcı Sözleşmesi
Değerli Ziyaretçimiz..
1. Ankara Boya Koruma Ltd.Şti. ’ne ait olan ankaraboyakoruma.com internet sitesinin kullanıcı sözleşmesini sitemizi ziyaret etmeden önce lütfen okuyunuz. Bu sözleşme site ile ilgili olabilecek genel kuralları, yasal zorunlulukları içermektedir. Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmiş olarak sayılacaktır.
2. Sayfada yer alan kullanıcı sözleşmesi içerisindeki maddeleri ankaraboyakoruma.com tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir.
3. Sitenin ciddi düzeyde yavaş veya çalışmaz haline gelmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlemlerinin tümü yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda kullanıcının internet sitesine giriş yapması da bu yasağa dahildir. ankaraboyakoruma.com bu tür faaliyetlerde bulunan kişi/kişileri tespit ettiğinde engelleme ve yasal işlem sürecinin başlatması hakkına sahiptir.
4. Sitede yer alan tüm içerik, görsel ve materyallerin farklı sitelerde kullanılması yasaktır. İçeriklerin farklı sitelerde başka alan adı kopya edilmesi durumunda yasal takip sürecinin başlatılacağını, maddi ve manevi olarak tazminat davası açılacağını, bu konuda oldukça hassas davrandığımızı belirtiriz.
5. Kullanıcı sözleşmesi içerisinde belirtilen tüm şartlar ve maddelerde ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar Türk hukukuna ve Ankara mahkemeleri yargı yetkisine tabidir.
İlginiz İçin Teşekkür ederiz.